Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna to jeden z wielu naszych atutów. Dobór odpowiedniej kadry pedagogicznej to najważniejsza sprawa w organizacji przedszkola. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wymagane przez MEN kwalifikacje zawodowe niezbędne do pracy w niepublicznych placówkach przedszkolnych.

Dobry nauczyciel przedszkola to przede wszystkim wartościowy człowiek, który mądrze towarzyszy swoim wychowankom każdego dnia. Poziom wypracowują pełni zapału i kompetentni ludzie, którzy będą realizować program w kreatywny sposób. Nasza kadra pedagogiczna realizuje wyznaczony program, wprowadza dzieci w świat pełen sukcesów i radości, ale też wszelkimi sposobami wspomaga dzieci z trudnościami rozwojowymi.

Kadra pedagogiczna, którą kierujemy to zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli. Pozostali pracownicy są odpowiedzialni i świadomi swoich obowiązków a także znaczenia roli, którą odgrywają w procesie wychowania dzieci. Wszyscy tworzymy ciepłą i przyjazną atmosferę, która niech zaskutkuje interesującymi przedsięwzięciami i projektami wychowawczo – dydaktycznymi.

 

Do kadry naszego przedszkola należą:

- Organ Prowadzący – mgr Ewa Kanabus-Koszal prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Euro-Edukator Ewa Kanabus-Koszal,
- Dyrektor Zarządzający - mgr Ewa Kanabus-Koszal,
- Dyrektor – mgr Iwona Płocka,
- Wicedyrektor - mgr Ewa Drewniacka,
- Rada Pedagogiczna,
- Pedagodzy